Фіолетова тюль

Вибрати тюль!

 

 

Чому варто купити фіолетовий ий тюль

Фіолетовий колір тюлю або штор з'являється в наших кімнатах все частіше, адже для відчуття повноти життя яскраві відтінки повинні змінювати все руда і безбарвне. Завдяки бузковому тюлю можна підкреслити свою індивідуальність, особливо, якщо вміло скомбінувати його з яким-небудь відповідним кольором стін або штор.

Що потрібно знати про вплив тюлю фіолетового кольору на інтер'єр

Зазвичай фіолетовий колір асоціювався у людей з подіями, що несуть печаль, адже він відноситься до темної гамі відтінків. І його практично не використовували для облаштування кімнат. Але його можна застосовувати і з вигодою для себе.

 • Величезні темні тюлеві гардини будуть гнітюче діяти на людину, тому їх не варто вішати в маленькій кімнаті.
 • Вікно, що виходить на схід, буде виглядати вигідно в обрамленні бузкової візерунчастої тканини.
 • У тон можна підібрати аксесуари у вигляді накидок такого ж кольору або покривал.

Переваги кольору

Бузковий тюль буквально за кілька хвилин може надати приміщенню благородний і вишуканий вигляд.

 • Темна і напівпрозора тканина дозволяє одночасно насичуватися сонячним світлом і, в той же час, відпочивати в затіненому просторі.
 • Бузкова світиться завісу може збільшити обсяг і охолодити його, що дуже підходить кімнатах з сонячної сторони.
 • Відтінки фіолетового баклажанний, сливовий, фіалковий, аметистовий і шовковичний теж нестандартно заграють і впишуться в інтер'єр, прикрашаючи кімнату.

Де купити фіолетову тюль

Поєднання з іншими відтінками

Підбираючи тюль, можна просто побоятися купити гардинно тканина фіолетового кольору. Але, якщо креативно підійти до створення інтер'єру і вловити поєднання відтінків, то можна настільки змінити сприйняття фіолетового, що його присутність перетворить кімнату в щось неймовірно оригінальне і привабливе.

 • З білим фіолетовий колір просто стає виразним і яскравим, втрачаючи свою темну сутність. Крім того, він освітлюється і може бути хорошим обмежувачем простору.
 • З зеленим поєднання занадто екстравагантно, але, в той же час, цікаво. Щоб отримати оригінальне і красиве поєднання, треба використовувати відтінки цих тонів і тоді інтер'єр оживе і заграє новими фарбами.
 • З коричневим з'являється меланхолійний настрій і небажання чимось займатися, тому це поєднання найбільше підходить для спальні.
 • З червоним виникають дуже сильні емоційні відчуття, не для всіх прийнятні. Хоча таке поєднання можна використовувати для створення помпезності або вантажного виду.
 • З пастельними тонами затишна, легка і комфортна обстановка, що розташовує до спокійної і невимушеній бесіді.
 • З рожевим виникає розслаблююча і заспокійлива атмосфера. Таке поєднання візуально збільшує простір, але зазвичай в таких тонах прикрашають спальню дівчинки і то не всю, а лише частину, інакше це буде виглядати занадто нудотно.
 • З синім це поєднання здатне збільшити приміщення в розмірах, що підходить для маленьких кімнат. Але, в той же час, воно може діяти гнітюче.
 • З чорним в чистому вигляді його не застосовують, так як комбінація буде дуже похмурою. Тому, додають ще світлі відтінки, щоб розрядити атмосферу.

Особливості застосування

Фіолетовий тюль часто застосовують як елемент декору, щоб підкреслити або відтінити інтер'єр. Такі гардини створюють індивідуальне враження від кожного приміщення.

 • У кухні . Необхідно використовувати яскраві відтінки разом з більш світлими кольорами. Можна використовувати посуд, скатертини та серветки фіолетового кольору в тон завісою, а також повісити картини з натюрмортом з темного винограду і слив.
 • У спальні . Щоб отримати приємний і елегантний інтер'єр, необхідно дуже акуратно підходити до підбору поєднання кольорів.
 • У вітальні . Комбінацією чорного, фіолетового і декількома світлими відтінками можна створити кімнату в стилі хай-тек або витонченого мінімалізму.
  • У кабінеті чоловіка можна повісити тюль більш насиченого темного кольору, надаючи їй ділової і строгий стиль.

Як купити фіолетовий тюль

Де і як недорого купити фіолетову тюль

Наш магазин пропонує найцікавіші портьєрні та гардинні тюлеві фіранки фіолетового кольору. Крім того, купуючи оптом , ви можете заощадити на доставці, але і в роздріб можна купити необхідний матеріал за досить прийнятною ціною.

На нашому сайті викладені фото виробів, які якісно передають всі відтінки. Можна побачити, як блискучі тканини переливаються на сонці, і від цього виграє весь інтер'єр.

Зробіть замовлення і ми доставимо його до вас в будь-який куточок України .