Помаранчева тюль

Вибрати тюль!

 

 


Де купити помаранчеву тюль

Помаранчевий тюль = завжди сонце в кімнаті

Життєрадісний, веселий, яскравий, сонячний, енергійний, що наповнює, позитивний, що бадьорить  Ще багато епітетів можна знайти для визначення оранжевого кольору. І всі вони будуть правдивими, якщо будуть зі знаком. Тому що більш позитивного і енергійного кольору в палітрі, мабуть, немає.

І, звичайно ж, помаранчева тюль, штори, гардини, портьєри або фіранки в такій колірній гамі  це просто  сонячна бомбочка  в будинку.

Зараз дуже зручно купувати  одяг  для вікон в інтернет-магазинах України  всюди є фото тканини, і на цих фотографіях добре видно кольори і відтінки. Так що, вибрати підходящий саме вам помаранчевий тюль буде нескладно. Причому, ціни в інтернет-магазинах, як правило, дешевше, ніж в звичайних. Адже тут часто продають тканини прямо від виробника та ціни ставлять оптові навіть для роздрібних покупців. Наприклад, так працюють в gardina.biz.ua. Більш того, тут ви можете купити не тільки саму тканину для оранжевого і будь-якого іншого тюлю, а й замовити її пошиття, докупити аксесуари (карнизи, кисті та ін.)

Де доречний помаранчевий тюль?

Але повернемося до помаранчевого кольору. Як ми вже сказали, помаранчевий  колір яскравий і зобов'язує. Навряд чи він буде добре виглядати в вітальні з класичними дерев'яними меблями. На наш погляд, також не дуже доречний помаранчевий тюль буде в кабінеті.

А ось кухня, дитяча, спальня  це ті самі місця, де хочеться створити атмосферу світла, тепла, затишку. І в цьому якраз може допомогти помаранчеве оздоблення на вікнах.

Правда, в спальні стоїть дозувати помаранчевий колір або брати приглушені його відтінки. Звичайно, приємно прокидатися і бачити яскраве сонячне пляма на вікні. Але засипати при енергетично наповнює помаранчевому & laquo; сяйві & raquo; буде багатьом непросто. Помаранчевий в спальні буде доречний, якщо все інше тут виконано в холодних кольорах.

Стилі, які люблять Оранж ий колір

Безумовно, помаранчевий  один з улюблених квітів стилю модерн. Стиль техно також любить використовувати яскравий помаранчевий для акцентування тієї чи іншої зони приміщення.

Також чудовою вписуються помаранчеві  плями  в скандинавський стиль.

Стиль прованс також можна  присмачити  порцією оранжевого, наприклад, шторами або фіранками. Але тоді це точно не повинен бути яскраво-помаранчевий. Швидше, світло-теракотовий колір.

Футуристичний стиль  а-ля 60-ті роки 20-го століття  прямо-таки немислимий без яскравого оранжевого. Наприклад, штор-ниток кольору апельсина.

Стиль мінімалізм прекрасно переносить яскравий помаранчевий. Тільки штори тут краще робити простими, без рюш, ламбрекенів, кистей і іншої  мішури.

Японський стиль також любить вкраплення оранжевого. Наприклад, в диванних подушках або знову-таки в шторах.

З чим поєднується помаранчевий

Ну, сам по собі, помаранчевий колір не є універсальним або фоновим. Помаранчевий  це яскрава пляма сонячного світла на ваших вікнах. Виходячи з цього, і варто визначати те, куди ці помаранчеві штори або тюль припадуть до речі.

Дуже доречні вони будуть в кухні. Особливо, якщо сам кухонний гарнітур білого, сірого, блакитного, синього кольору. В такому випадку помаранчевий тюль ідеально доповнить і  утеплить  холодність синяви, білизни і сірості. Непогано також буде виглядати помаранчевий тюль в кухні з домінуючими зеленими кольорами. Однак тут потрібна застереження  зелені відтінки повинні бути трав'яними, але не флуоресцентними.

Бірюза теж любить сусідство оранжевого, але знову таки, тут дуже важливі відтінки. Якщо у вас приглушена, палева, як би з ухилом трохи в пастель, тоді і штори (якщо ви запланували додати оранж) потрібно буде купити оранжевого приглушеного.

Як купити помаранчеву тюль

Прекрасно виглядає поєднання помаранчевого і жовтого, але за умови, що основний тон приміщення холодний (краще  білий або світло-блакитний).

Можна також спробувати поєднувати помаранчеві штори і коричневу меблі. Це поєднання досить непогане при виконанні такого ж умови, як і вище  основні кольори кімнати (стіни, підлогу) повинні бути світлими (білими, світло-небесними, світло-бірюзовими).

Зараз дуже актуально поєднання помаранчевого та рожевого кольорів і відтінків. Так що, в інтер'єрі теж можна  погратися  з цією парочкою. Можна зробити помаранчевий тюль, наприклад, і рожеві штори в дитячій кімнаті (звичайно, кімнаті дівчинки, хлопчики якось генетично не люблять рожевий колір).

Дуже грамотним поєднанням буде тріо  білий, помаранчевий, зелений (кольору трави). Наприклад, зелений килимок на підлозі, білі стіни, помаранчеві портьєри або штори, помаранчеві і зелені подушки на дивані або ліжку. Меблі краще щоб була білою або натуральних відтінків.