Гардини в Мукачево

Вибрати гардини!

 

 

Гардини в Мукачево

Загальна характеристика

Гардини це такі занавіски, які виготовляють із тонкої, напівпрозорої тканини. Гардини на вікна можна використовувати як в поєднанні з іншими видами портьєр, так і окремо. В будь-якому випадку дизайн та оформлення кімнати виграє від цього. Адже приміщення, де висять гардини, одразу набуває якихось нових барв, стає затишнішим та привабливішим. Подібні занавіски, в залежності від їх виду та способу кріплення, частково або повністю закривають вікно.

В залежності від кольору, тканини та довжини штори та портьєри  поділяються на такі види:

 • довжиною від стелі до підлоги (такі гардини краще за все підійдуть для зали, вітальні або спальні, вони також можуть як повністю, так і частково закривати вікно;
 • короткі (вони зазвичай закривають вікно тільки частково, найкраще підходять для кухні або їдальні);
 • однополотні (вони зсуваються лише в один бік);
 • двохполотні (їх можна зсувати в різні сторони, зазвичай їх використовують для великих вікон, наприклад такі, як у вітальні та залі).

Окрім цього, види гардин можуть бути різними, в залежності від того, в якій кімнаті вони будуть висіти. Адже кожне приміщення має свої особливості в інтер’єрі.

Як обрати гардини в кухню

Де купити гардини в Мукачево

Гардини частіш за все обирають такі, які пасують до оформлення усього приміщення загалом.  Що стосується кухонних гардин, то, як вже раніше згадувалося, вони зазвичай короткі, закривають половину віконного пройому. При виборі гардин також бажано враховувати висоту розмір усієї кімнати. Частіше за все для невеликої кухні обирають довгі гардини, які мають великі вертикальні полоси. Вони візуально зроблять кухню більшою. Загалом, при виборі кухонних гардин, потрібно враховувати також дизайн приміщення, його розміри та інтер'єр.

Гардини в зал

Для будь-якої кімнати, в тому числі спальні та зали, зазвичай обирають гардини, які вдало поєднуються з меблями, кольором стін, розміром приміщення і так далі. Якщо окремо розглядати вітальню та спальню, то варто купити гардини, які цілком будуть закривати вікно. Зазвичай їх можна легко зсовувати. Це дуже зручно. Адже вдень, коли дуже світить сонце, можна закрити штору, або, навпаки, відсунути, щоб в кімнату змогли заглянути сонячні промінчики. Вночі, щоб місячне сяйво не заважало спати, гардину можна зсунути. Дуже гарно виглядають та доповнюють дизайн усього приміщення білі гардини.

Гардини в дитячу

Напевне, обирати гардини в дитячу найлегше. Адже головне в облаштування такої кімнати це щоб в приміщення потрапляло достатньо світла, деталі інтер'єру були якісними, і щоб кімната подобалася в першу чергу малечі. Найчастіше для дитячої обирають гардини із зображенням різноманітних персонажів казок та мультиків. Тут вже потрібно опиратися на смак самої дитини.

Тканини та їх види для пошиття гардин

У наш час є багато тканин, з яких можна пошити будь-що, навіть тюлі та гардини. Для зали, спального місця, кімнати для дитини використовують різний тип матерії.

Для виготовлення гардин в залу та вітальню використовують такі тканини:

 • ажурна прозора або напівпрозора тканина (її використовують для пошиття гардин для погано освітленого приміщення, адже вони добре пропускають світло);
 • шифон;
 • льон;
 • бавовна.

Що стосується гардин для спальні, то зазвичай вони легкі, повітряні, наче весняний вітерець. Матерія, яку використовують для пошиття гардин, може бути різною, найчастіше це:

 • блекаут;
 • тафта портьєрна;
 • рогожка портьєрна;
 • органза;
 • гардини шифон (це дуже красива гардина, пошита з шовкових тканин та ниток, вона прозора і зазвичай така тканина виступає як елемент декору і її поєднують з більш щільними шторами або фіранками;

Окрім цього, для пошиття штор для різних кімнат використовують атлас, жакард, вуаль, гардини з вишивкою (на гардини наносять різноманітні орнаменти та візерунки, що виглядає досить вишукано та витончено),  кристалон та інші тканини, які не псуються на сонці, захищають меблі від вигорання та захищають кімнату від потрапляння занадто багато світла.

Гардини в Мукачево

Де і як недорого купити гардини в Мукачево

Якщо ви бажаєте купити гардини в Мукачево, заходьте на сайт магазину Мегатекс , найбільший інтернет-магазин тюлів України. Тут ви можете придбати гардини оптом, за доступними цінами. На сайті також можна подивитися на гардини, адже там представлені фото кожного виду тканини. Щоб купити гардини в Інтернеті недорого, заходьте на наш сайт інтернет-магазину та обирайте все, що вам до вподоби. Ще у нас діє доставка по всій Україні, ми в змозі доставити товар будь-куди, де б ви не знаходилися. А якщо ви зробите замовлення на суму від 1500 грн., товар вам доставлять безкоштовно.

Так що сміливіше заходьте на сайт інтернет-магазину Мегатекс , де ви зможете купити гардини дешево та за доступними цінами, які ні в якому разі не нашкодить вашому бюджету.