Сірі гардини

Вибрати гардини!

 

 

Чому варто купити сірі гардини

Вибираючи гардини для приміщення, ми враховуємо саму тканину, її склад, щільність, розпис і колір. Колір має велике значення. Проте вибрати його серед розмаїття дуже важко. Зазвичай штори вибирають густих насичених кольорів, але не надто яскраві. Хоча це в кожному окремому випадку індивідуально.

Існує так звана традиційна палітра, яка найчастіше використовується для штор. Серед яких почесне місце займають штори, тюлі сірого кольору.

Де купити сірі гардини

Купити гардини, фіранки сірих відтінків і підібрати до них супутні товари для пошиття, оформлення дизайнерського задуму можна в магазині gardina.biz. Покупку робити просто і легко, якість товарів незрівнянно висока, а ціни низькі.

Такий колір має масу відтінків і може бути представлений як непримітний сірий так і розкішний сріблястий колір. Для того, щоб правильно вибрати тканину для гардин сірого кольору, для початку оціните приміщення куди їх підбираєте, зокрема його дизайн і стиль. Подумайте якого настрою ви хочете додати кімнаті, бажаєте підкреслити або замаскувати певні деталі.

Даний колір досить багатогранний залежно від обстановки, може відображати ті чи інші настрої.

Наприклад для спальні будуть доречні сіро димчасті гардини з легкої тканини типу органза, фатин, шифон, сітка. Вони будуть нейтралізувати настрій, а спокійний тон буде сприяти відпочинку. Щоб додати приміщенню більшої легкості, до них слід підібрати грайливі фіранки. Наприклад підійдуть світло-рожеві або персикові тюлі.

Де і як недорого купити сірі гардини

Для вітальні сірі ошатні штори можуть бути представлені портьєрної тканиною. Велюрові штори з сріблястим напиленням додадуть вітальні лиску. Шикарний виглядати жакардові сірі гардини. У будь-якому випадку підбирати для них матерію слід орієнтуючись і стиль вашого будинку. З величезним асортиментом гардинових тканин можна ознайомитися на сайті інтернет-магазину gardina.biz. Тут ви гарантовано знайдете потрібний варіант.

Стриманий колір штор часто використовують в кабінетах. У потрібному оформленні він надає діалогового настрою, рішучості.

Такі штори добре поєднується як з холодними так і з теплими відтінками кольорів. Вони ідеально поєднуються з фіранками цього ж кольору на 2-3 тони світліше - сталеві гардини з ніжними попелястим фіранками. Ніжно блакитні фіранки, тюлі слонової кістки, рожеві, персикові легко поєднуються з цими шторами.

Цей колір досить спокійний і серйозний для сприйняття, тому його сміливо можна розбавляти більш веселими і яскравими фарбами. Також, часто чисто сірі штори поєднують з матеріалом інших квітів, створюючи цілу віконну композицію. Наприклад використання двох кольорів для формування штор - сірого та насичено синього. Якщо взяти одну і ту ж тканину за складом, то таке поєднання буде мати досить цікавий вид.

Варто сказати, що сірий колір має особливу здатність заряджатися. В інтер'єрі, в поєднанні з предметами він як би набирає їх відтінку, відображає колір поруч з ним комбінований. З іншого боку він не бере на себе зайвої уваги, за рахунок чого можна вдало підкреслити потрібні вам місця кімнати.

Особливо стильно виглядатимуть в кімнаті з м'якими меблями насичених густих кольорів, такими як м'які дивани і пуфики яскраво-фіолетового або кольору індиго.

Гармонійно виглядати штори даного типу, в кімнаті засіяна світлим паркетом і прикрашеної світлим килимом з високим ворсом. В такому випадку кімната буде досить світлою, а від того і просторою в цілому.

Також, вони в кімнатах і залах оснащених камінами. Сірий колір сам по собі асоціюється з каменем. Тому в такому випадку це буде гармонійне поєднання.

Сіро-сталеві штори будуть мати величний вигляд в приміщеннях з високими стелями. Немов додають динаміки - роблять приміщення ще більше.

Гардини сірого кольору дійсно один з універсальних типів штор. При правильному підході їх можна вдало підібрати в будь-яке приміщення, а там де це потрібно підкреслити особливості та переваги інтер'єру.

Вдалого вибору!