Молочні гардини

Вибрати гардини!

 

 

 Молочні гардини

Ніжна повітряна текстура, легкий, приємний матеріал і ненав'язливий, м'який для погляду колір це всім знайомі гардини молочного кольору. Якщо зараз вони не висять у Вас в квартирі, значить, висіли раніше, оскільки складно знайти хоча б одну людину, яка ніколи не прикрашав ними вікно в будинку.

Секрет їх популярності простий:

- Колір красивий і немазкий, що дуже важливо для речей повсякденного використання;

- Молочні гардини прекрасно виглядають як в тандемі з іншими шторами, так і самостійно. Різноманітність варіантів з їх участю може бути складовою різних стилів, адже їх забарвлення немов чисте полотно, фарб якому додадуть інші елементи інтер'єру.

- Найчастіше цей колір вибирають для спалень, адже даний він асоціюється в першу чергу з романтикою, весільним і романтичним декором. Але також можна використовувати його у вітальні, дитячій, навіть в робочому кабінеті, де пряжене молоко додасть атмосферности.

Де купити молочні гардини

- Стоять молочні фіранки щодо недорого , щоб із ними можна всіх.

Сьогодні гардини цього забарвлення знову в моді, адже є складовою стилю прованс, який нині на піку популярності. Прованс це поєднання комфорту і простоти, що буквально випромінюють сонячну енергію. Його характерною рисою є наявність легких, невагомих штор, світлої меблів і великої кількості денного світла, тому молочна гамма тут просто незамінна. Тільки уявіть собі вітальню, де на журнальному столику цвітуть фіалки, а легкий вітерець з відкритого вікна розвіває хвилями тюль, наповнюючи приміщення свіжістю

Найдивовижніше в молочних шторах, це той факт, що вони вписуються в будь-який інтер'єр. Якщо у вас приміщення оформлене в холодних блакитних тонах, то на їх фоні нові гардини набудуть більш насичений колір. Разом з коричнево-жовтою палітрою молочний колір стане тепліше, наповнить кімнату затишком. Таким чином, якщо вам надалі навіть набридне наявний інтер'єр, то улюблені гардини молочного відтінку ще не раз знадобляться в подальшому в оформленні нового дизайну.

Окрему увагу варто приділити поєднанню штор і шпалер, якщо вони є, на стінах. Професіонали в таких випадках завжди керуються принципом контрасту: якщо плануються стіни однотонні, то фіранки і шторки повинні бути з візерунком. А ось якщо на стінах у вас плануються квіти або декоративні мотиви, тоді монохромним повинен бути віконний декор.

Які аксесуари підійдуть до молочних гардинам?

  • Спочатку потрібно підібрати карниз. Тут все відносно легко: якщо планується, що карниз повинен стати частиною композиції, тоді треба підбирати колір і тон відповідно до меблями в приміщенні. Правда, з огляду на легку, невагому структуру молочних гардин, багато хто воліє просто приховувати карнизи за складками тканини.
  • У залежності від карниза будуть підбиратися і елементи кріплення. Адже ті ж самі люверси крім прямої своєї функції будуть також грати свою роль і в декорі приміщення, тому про них теж треба попередньо подбає.
  • Кисті, шнури, стрічки це елементи, без яких важко уявити собі штори, гардини або портьєри. Саме з їх допомогою створюються композиції і фігурні вигини, що так приваблюють погляд.

Де недорого купити молочні гардини

Плануючи подібні зміни в дизайні приміщення, багато власників вважають за краще пошив перед готовим виробом. Це й не дивно, оскільки гардинні і портьєрні тканини дуже легко купити в інтернет магазині. Це можна зробити оптом, якщо потрібно оновити кілька кімнат відразу, а можна і в роздріб, для одного приміщення. Ціна в даному питанні важлива також, як і підбір правильного ательє, яке допоможе створити вам дизайн, як на фото з Інтернету.

Уважно вивчайте всі пропозиції на ринку, тоді нові гардини будуть довго радувати погляд і дарувати атмосферу затишку у Вашій оселі.