Тюль в Донецьку

Вибрати тюль!

 

 

Тюль в Донецьку

Тюль, так само, як гардини і штори, грають важливу роль в оформленні та дизайні кімнати. Тільки на відміну від інших видів портьєр вони майже не виступають як окремий елемент інтер'єру, а кріпляться до карнизу разом зі шторами або гардинами. Зазвичай тюлі виготовляють з тонкої, прозорої матерії. Їх також потрібно вибирати, спираючись на дизайн штори або гардини. Дуже важливо, щоб віконні портьєри і тюль гармонійно вписувалися в інтер'єр всієї кімнати.

Тканини для тюлю

Де купити тюль в Донецьку

Тканини для тюлю, в залежності від призначення і кімнати, дизайн якої вони доповнюють, можуть бути різні. В інтернет-магазині Мегатекс представлений величезний асортиментний каталог тканин для тюлю, штор і гардин. На нашому сайті ви зможете купити тюль недорого, за доступною ціною.

Існують такі тканини для тюлю:

  1. Батист для штор і гардин. Цей вид тканин відрізняється своєю легкістю і витонченістю. Вона досить міцна і зносостійка. Підходить найбільше такої тюль в зал або вітальню.
  2. Креп - блискуча і в той же час легка тканина. Ця матерія може довгий час зберігати свій естетичний вигляд. Якщо ви шукайте тюль в спальню, креп це те, що вам потрібно.
  3. Вуаль. Це теж одна з найвідоміших тканин для штор, фіранок і гардин. Її виготовляють з таких матеріалів, як синтетика. Вуаль також легка і прозора, найчастіше служить як декор і використовується разом зі шторами або гардинами. Це також найкрасивіша тюль, особливо з позолотою. Вона також може бути однотонною, з угрупованням і з малюнком. Найбільше підходить для залу і спальні.
  4. Тюль і штори з тканини жаккард. Даний тюль виготовлений способом переплетення ниток. Це також і практична тканина, її можна використовувати в різних кімнатах.
  5. Кристалоном для штор, тюлі та фіранок. Ця тканина виготовлена з такого матеріалу, як капрон, поліестер і нейлон. Кристалоном чимось нагадує органзу, він також міцний і зносостійкий.
  6. Тюлі з льону. На сьогоднішній день штори та інші види портьєр з льону дуже популярні. Фіранка, виготовлена з цього матеріалу, досить міцна.
  7. Органза. Це також легка, повітряна і одночасно міцна тканина. Матерія виготовляється з таких видів тканин: шовк, віскоза, поліестер. Поєднання цих трьох тканин створює приголомшливий ефект.
  8. Тюль фатин. Найчастіше, з нього виготовляють спідниці і сукні, але з тонкого, легкого фатину також виходять чудові тюлі та гардини.
  9. Тюль сітка - така фіранка, зшита гачком у вигляді сітки. Існують різні види сітки. Це найкраща тюль на кухню, хоча в залі і вітальні такі фіранки теж добре виглядають.

Тюль в інтер'єрі грає велику роль, адже кожен з вище пересіленних видів тюлю підходить до певного типу кімнати. Хоча є багато таких портьєр, які підходять під інтер'єр одночасно декількох кімнат.

Наприклад, якщо ви хочете купити тюль на кухню, кращий варіант це тюль сітка, фіранка з льону або будь-яка інша коротка тюль. Тюль в дитячу варто вибирати виключно з натуральних тканин, які легко ссовивать. Напевно, найлегше вибирати тюль для залу. Адже тюль в зал або вітальню можна вибирати будь-яку, головне, щоб колір тюлі гармоніював з оформленням і дизайном залу.

Досить красиво і елегантно в будь-якій кімнаті виглядає тюль з вишивкою. Така деталь інтер'єру надає приміщенню якоїсь оригінальності і неповторності.

Будь-який з видів портьєр досить вибагливий у догляді. Прання тюлі вимагає особливої уваги. Прати фіранки і тюль потрібно при температурі не менше 40 градусів, інакше тюль зіпсується або порветься.

Тюль в Донецьку

Де купити недорого тюль в Донецьку

Купити тюль недорого на сьогоднішній день зовсім не проблема. Просто заходите на сайт інтернет-магазину Мегатекс і вибирайте все, що душа забажає. Тут представлений величезний асортиментний каталог різних тканин для тюля, штор і гардин. Ви також можете подивитися тюль на фото, які також є на нашому сайті. Кожен потенційний клієнт зможе придбати вже готовий тюль, який вдало буде поєднуватися з будь-яким інтер'єром приміщення. У нашому інтернет-магазині також є така послуга, як тканини оптом.

Крім цього, ми доставляємо товар в будь-який куточок України, в тому числі Донецьк. Так що, заходите на наш сайт, і ви переконаєтеся, що можна купити тюль в інтернеті недорого, і ще й з доставкою.