Штори в Кременчуку

        Вибрати штори!

 

 

Де купити штори в Кременчуку

Шукаєте штори у Кременчуці? Пропонуємо вам широченний асортимент для вибору. Не обмежуйтеся пропозиціями місцевих магазинів та не витрачайте час та кошти на добирання у інші міста для вибору гардин. Скористайтеся послугами нашої компанії та зробіть вдалий вибір в інтернет-магазині gardina.biz.ua.

Наша компанія володіє найбільшим складом тканин в Україні. Тому наш асортимент більш ніж розгорнутий. Наші тканини якісні, виробництва Кореї, Німеччини та Італії.

Побудова нашого інтернет-магазину дуже зручна і ви одразу знайдете потрібні товари. Всі тканини згруповані по категоріям та підвидам. Завдяки цьому, ви зможете з легкістю обрати штори того виду, що шукаєте, а також ознайомитися з іншими їх варіантами.

Де і як недорого купити штори в Кременчуку

Повний асортимент на сайті розширить ваш кругозір щодо можливих видів штор, гардин. Ми постійно оновлюємо власні позиції, тому вам представлені найновіші товари.

На сайті також представлені тканини у вигляді готових гардин. Різні дизайнерські задуми, креативне оформлення штор дасть можливість зробити вдалий вибір.

Усі позиції товарів мають фото. Завдяки цьому, ви щоразу можете співставити варіанти обраних тканин, порівнювати та підбирати згідно стилю приміщення та задуму. Усі зображення професійні та якісні, тому відображають тканини як наяву.

У нас Ви гарантовано підберете штори:

  • Для спальної кімнати;
  • Для вітальні (зали);
  • Для дитячої кімнати;
  • Для кухні;
  • Для кабінету чи іншого приміщення.

Залежно від вподобань та приміщення куди підбираєте штори, пропонуємо: легкі або цупкі та обтяжливі портьєри; з візерунками чи без; однотонні чи кольорові. Виходячи з усіх вихідних параметрів можемо підібрати штори з:

  • Велюру;
  • Атласу;
  • Органзи;
  • Льону;
  • Тощо.

Умови нашої компанії для Клієнтів є переважаючи над пропозиціями інших фірм. Ми професіонали та представляємо лише якісні матеріали імпортного виробництва.

Ціна на аналогічні товари на ринку України є найнижчою. Ми працюємо без посередників, а на пряму з виробником, тому ціна не має додаткових обтяжень.

Пропонуємо зручну форму замовлення через інтернет-магазин компанії. На сайті повністю відображені актуальні ціни та асортимент товарів.

Наша цільова аудиторія роздрібний та гуртовий клієнт. Виконуємо замовлення від найменшого до оптового (мали, середній, великий опт).

Гнучка форма оплати. Оплата можлива у два способи: повна передоплата та накладним платежем.

Вам непотрібно самотужки забирати замовлення. Організовуємо доставку, будь-якого по обсягу замовлення. Так як ми співпрацюємо в даній сфері з провідними транспортними компаніями, без проблем доставимо замовлення як в Кременчук та і в інший куток країни.

Окрім вибору тканини ми пропонуємо виконання замовлення в цілому. Наша компанія володіє найбільшим в Україні ательє по пошиттю штор. Ательє професійне, з сучасним німецьким обладнанням, яке дає можливість безперебійно та в 5 раз швидше виконувати роботу з пошиття та виготовлення штор, занавісок, фіранок. Тому у нас ви можете купити вже готові штори, тюлі.

Ми пропонуємо як готові варіанти гардин, так і можемо виконати індивідуальне замовлення. Для виготовлення штор вашої мрії пропонуємо послуги дизайнера. Для вас, як клієнта компанії консультації дизайнера - безкоштовна. З його допомогою ви створити неповторний віконний образ, підкреслите стиль кімнати та надасте привабливого вигляду вашому приміщенню.

Лише для вас, при сумі замовлення від 1500 грн. пропонуємо безкоштовну доставку готового замовлення. В такому разі витрати транспортної компанії по доставці здійснюємо ми. При чому місце розташування клієнта значення немає. Погодьтеся, це також дещо зменшить вартість покупки.

Інтернет-магазин це ретельно продумане рішення спрощеного вибору для наших Клієнтів. Не завжди фізично є можливість навідати ті чи інші магазини та салони. Проте, це не повинно відображатися на якості вашого вибору. Тому пропонуємо дистанційну форму покупки, задля якої вам не потрібно робити лишніх дій. Сидячи біля комп’ютералише обрати потрібні товари або скористатися допомогою консультантів у їх підборі. Оплатити замовлення за вказаними реквізитами, що також можна зробити онлайн біля комп’ютера, не виходячи з квартири. Після цього просто отримати готове замовлення в плоть до дверей квартири.

Приємних вам покупок!