Гардини у вітальню

Вибрати гардини!

 

 

Як купити гардини у вітальню

Гардини часто використовуються в вітальні і є важливим елементом оформлення. Це приміщення вимагає ретельної уваги, тому що в ньому збираються не тільки члени сім'ї, а родичі, друзі, іноді чужі люди. Щоб кожному було комфортно, і гості відчували приємну атмосферу, уважність, турботу, бачили хороший смак власників будинку і йшли з позитивними емоціями, потрібно продуманість у всіх деталях.

Вікна складно не помітити, навіть при ковзному погляді саме вони привертають увагу, як досить об'ємний предмет. Цим варто скористатися, щоб підкреслити переваги приміщення і вигідно виділити стиль залу.

Зазвичай штори щільніші, з непрозорої тканини, розраховані на захист від сонячного світла, а тюль з легкої тканини, часто прозорою, мета якої захист від сонця, сторонніх поглядів і декоративні функції.

Якщо вам подобаються гардинні тканини , які відрізняються від тюлевих своєю непрозорістю і величезним асортиментом, тобто можливість вибрати сучасні варіанти, які залучають різноманітністю дизайнів, можливістю вибирати практично з необмеженого кількості готових виробів.

Можливість купити гардини в інтернет магазині є запорукою економії часу і грошей. Використовується тканину від відомих виробників. Самостійний імпорт і пошив в сучасному добре обладнаному ательє запорука якісного і оригінального віконного декору. Вам не треба витрачати час, шукати салон і переплачувати, інтернет в цьому плані істотно виграє. Залишається вирішити лише кілька питань щодо вибору тканини, колірної гами, їх відповідності стилю інтер'єру і бюджету.

Де і як недорого купити гардини у вітальню

Ви можете купити портьєрні тканини і пошити бажані елементи для оформлення вікон самостійно, або довірити роботу професіоналам. У будь-якому випадку є можливість купувати готові вироби оптом , причому у великій або середній кількості, і в роздріб , тобто від одного елемента. Опт доступний і тим, для кого покупка є частиною бізнесу, і тим, хто просто вирішив змінити декорації в усьому будинку. Можливість купувати дешево головна перевага.

Сучасні вироби можуть відрізнятися:

 • матеріалом натуральна або синтетична, штучна тканина, їх поєднання;
 • висотою виріб від стелі або трохи нижче до самого долу або певного рівня;
 • формою кількість полотен, каскад, прямокутник, оригінальні і нестандартні форми та інші;
 • кількістю шарів.

Щоб зробити правильний вибір і не помилитися врахуйте кілька критеріїв:

 1. Який захист від сонячних променів ви очікуєте отримати, тобто наскільки тканина повинна пропускати сонячне світло.
 2. Розміри вікна.
 3. Планування конкретно цього залу.
 4. Особисті уподобання щодо дизайну і загальний стиль вітальні.

Щоб захистити приміщення від сонця, необхідна щільна тканина, темні гардини доповнюються портьєрами або шторами. Якщо світла мало потрібні прозорі гардини . Зазвичай текстиль роблять з одного шару, щоб сонячні промені краще проникали через нього і в стандартному випадку зупиняються на двох полотнах, щоб легше ними користуватися. Якщо стиль змушує бути більш оригінальними, можна вибирати нестандартні гардини, штори і тюль.

Від ширини гардин залежить кількість складок, відповідно, чим більше, тим краще. Враховуйте пейзаж за вікном, якщо він гарний, то приховувати за декількома шарами тканини немає сенсу, а коли пейзаж може зіпсувати враження про будинок, то краще брати непрозорі штори, щільні фіранки.

З вибором дизайну пошиття і самої тканини трохи складніше, тому що серед такого великого асортименту легко розгубитися. Є ряд рекомендацій, які можуть допомогти уникнути недоліків залу, зробити приміщення привабливим, стильним і дуже затишним.

Планування важлива, щоб при необхідності приховати недоліки:

 • маленьке приміщення красиві рівні гардини, без зайвого обсягу;
 • подовжені карнизи візуально розширять вузьку кімнату;
 • для найвищої будівлі знадобиться декор ламбрекени, арки-каскади;
 • для низьких стель підійдуть гардини на всю стіну без прикрас, або штори в підлогу.

Колір не менш важливий:

 • холодні відтінки візуально збільшують простір;
 • пастельні тони без орнаментів візуально зроблять зал більше;
 • щоб розширити віконний отвір, знадобиться тканину теплих тонів;
 • великий малюнок підходить тільки для великих приміщень, маленькі він робить ще менше.

Гра форм, малюнки на тканині впливають на сприйняття, можуть приховати недоліки, або їх виділити.

Вибираючи гардини в зал , врахуйте загальний стиль. Дизайн істотно впливає на приміщення, тому важливо врахувати всю картину в цілому, щоб вибрані елементи для прикраси вікон ідеально вписалися в стиль. Найпопулярніші напрямки:

 • неустаревающей класика гардини світлі з ламбрекенами; штори довжиною в підлогу;
 • кантрі штори з натуральних матеріалів, не яскраві, принт в горошок або клітку;
 • хай-тек стриманість, немає аксесуарів, стриманість і проста форма;
 • лофт - лаконічні, прості елементи, карниз краще заховати.

Сталий дуже багато, головне дотримуватися загальної концепції. Навіть якщо вітальня спочатку була без неї, то зверніть увагу на найбільші в ній предмети. Зазвичай це шафа, вітрини або диван. Важливий їх колір, форму, фактуру і особливості, вибираючи гардини відштовхуйтесь від них.

Завжди важливо зберегти гармонію, адже навіть якщо в одній кімнаті змішані різні стилі це модна еклектика, залишається просто зібрати всі елементи і надати їм завершеності. Наприклад, дуже вигідно купувати комплект текстилю, який дуже ефективно вплине на оформлення.

Продаж готових гардин та інших виробів в будь-якому стилі недорого здійснюється в інтернет-магазині https://gardina.biz.ua/.