Фіолетові штори

Вибрати штори!

 

 

Фіолетові штори в приміщенні

Де купити фіолетові штори

Штори грають важливу роль, вони неоднаково впливають на будинок, відповідно, вибір повинен бути продуманим. Вивчаючи в інтернет-магазині доступні варіанти, необхідно приділити увагу вишуканому і благородному фіолетового кольору. Цей колір є поєднанням червоного і синього, викликає тільки позитивні емоції для творчих людей служить джерелом натхнення, викликає спокій і рівновагу. Головна особливість з точки зору дизайну фіолетовий акцентує увагу, приваблює і приковує погляд, він ефектний і прикрашає кімнату.

Цей колір кілька століть назад могли дозволити королі і наближені люди. Сьогодні використовувати всю красу фіолетового можна кожному. Колір багатозначний, він привносить навіть в саме нудне місце неординарність, вишуканість. Щоб зрозуміти, в яких напрямках застосування кольору доречно, потрібно розібратися в відтінках фіолетового і їх вплив на оформлення будинку. Мова йде не тільки про шторах, доречні фіранки, гардини , не менш важливу роль відіграють тканини .

Відтінки і їх вдалі застосування

Фіолетовий буває світлим і темним:

  1. Світлі відтінки (лаванда, фіалка, бузок) підійдуть в приміщення різних розмірів і в будь-який інтер'єр. Якщо кімната маленька, світлі тони зроблять її візуально більше. Вони додадуть легкості, ніжності.
  2. Темні (індиго, ожина, пурпурний) з обережністю застосовують у маленьких кімнатах, їм потрібно досить вільного простору, щоб вони виглядали благородно, а не зменшували тож маленькі приміщення.

Дуже креативно виглядає градиентное виріб, тобто плавний перехід від більш темного до більш світлого, такі штори стануть акцентом.

Якщо говорити про стилі, фіолетовий доречний практично в усіх. Перераховувати кожен довго, але якщо розглядати в загальних рисах, то вибір досить великий:

  • сучасні напрямки мінімалізм, скандинавський стиль, хай-тек, вимагають простих і лаконічних віконних декорацій, бажано темних тонів, які підкреслюють строгість інтер'єру;
  • історичні напрямки бароковий, класичний інтер'єр, потребують складних формах, насиченості тонів; будуть потрібні розкішні портьєри, складна тюль , це повинні бути багатошарові фіолетові елементи, строгі і вишукані портьєри та інші;
  • етнічні напрямки по-своєму ставляться до кольору; прованс легкий і повітряний стиль, тому тони повинні бути світлими, ідеально підійде ліловий; колоніальний стиль складний, тому потрібні багатошарові гардини соковитих кольорів, наприклад, індиго.

Де і як недорого купити фіолетові штори

В інтернет магазині є фото різних товарів, використовуються гардинні, портьєрні тканини, а так само легкі і повітряні. Причому необов'язково вибирати виключно однотонні елементи для оформлення вікон, підійдуть вдалі колірні поєднання. Не менш важливо купити правильні карнізи.Цени на товари найнижчі в Україна.

Гармонія стильних поєднань

Колір миттєво змінить кімнату, настрій і атмосферу. Різні тони впливають на кімнати по-різному:

  • лілові фіранки ідеально виглядають в просторих приміщеннях, де багато повітря і світла;
  • фіолетові не варто використовувати для маленьких приміщень;
  • ожинові, пурпурні портьєри створюють строгість, підкреслюють її, тому атмосфера ділова;
  • легкість і легкість приносять лавандовий і фіалковий, вони прекрасно доповнять дитячу, так само легко виглядають штори нитки .

Перерахувати всі види досить складно, навряд чи ще якийсь колір має такою кількістю різних тонів. Будь-які з них не рекомендується поєднувати з темними кольорами. Найбільша ідеальна гармонія з білим, який трохи знімає важку навантаження, добре виглядає з рожевим, але таку комбінацію необхідно розбавити третім видом з палітри. Строгість, спокій і розслаблення в поєднанні з сірим. Дуже природно і різноманітно виглядає з зеленим, причому яскравий зелений наповнить приміщення енергій, а світлий, ненав'язливий створить ніжність і спокій.

Штори в різних кімнатах

  1. Спальню варто робити в спокійних тонах, адже в цьому приміщенні важливо відчувати комфорт і розслаблення. Можна вибирати рожеві або сірі вироби з ліловими, пурпуровими, чорничними вставками. Важлива фактура, ворсистість додасть розкоші і затишку. Вночі необхідний захист від зайвого світла, темні підійдуть ідеально.
  2. У дитячу необхідно підібрати вироби для вікон, в яких основний колір розбавлений іншими. Не варто вибирати однорідні матеріали. Хлопцям подобається відтінок близький до синього, дівчаткам близький до рожевого. Ціна на тканини доступна, тому малюкам краще вибирати натуральні.
  3. У вітальні діє правило контрастів: темні стіни світлі штори, темні гардини світлі стіни.
  4. У кухні вдало виглядають яскраві відтінки, виноградний додасть енергії. Підкреслити колір фіранок або гардин можна серветками, текстилем, тоді кімната стане дуже урочистою.

Всю красу і розкіш світлих і темних тонів використовують не тільки вдома, а в офісі, заміському будинку, готелях і ресторанах. Він облагороджує, удосконалює і створює незвичайну атмосферу. Купувати тканини дешево від виробника можна оптом і в роздріб , замовляти пошив віконного декору в сучасному ательє недорого і в найкоротші терміни.