Помаранчеві штори

Вибрати штори!

 

 

 

 

Колір апельсина в інтер'єрі

Помаранчевий, мабуть, найяскравіший, сонячний, життєрадісний і енергійний серед всіх кольорів палітри.

Однак в інтер'єр його буває вписати дуже важко. І тому навіть ті люди, які люблять яскраві неординарні інтер'єри, часто обходять помаранчевий стороною. І незаслужено.

Помаранчеві штори це сміливо?

Скажемо відразу, будь-які предмети помаранчевого кольору в інтер'єрі це, дійсно, сміливо. Але це ще і весело і привабливо. Візьмемо, наприклад, помаранчеві штори. Якщо ви настільки рішучі, що хочете повісити на своїх вікнах штори, гардини або фіранки апельсинового або мандаринового кольору (це вже як вам більше подобається), ви повинні знати деякі правила, які допоможуть вам уникнути вульгарності і несмаку. Тому що яскраві соковиті кольори вимагають особливого підходу. Але, якщо ви цей підхід знайдете, тоді, сміємо вам запевнити, - такі штори будуть вас не просто радувати, але і стануть предметом заздрості всіх ваших гостей.

Як підібрати штори

Де і як недорого купити помаранчеві штори

Погодьтеся, підібрати правильні, які підходять тільки вам штори тут справа серйозна. Тим більше, якщо це помаранчеві штори або гардини або фіранки або навіть, тюль. Купити штори такого кольору досить складно. Тому що це рідкісний колір і далеко не всі магазини мають в своєму асортименті помаранчеві портьєрні або гардинні тканини. Але вихід є, тому що в інтернет-магазині gardina.biz.ua величезний вибір кольорів і відтінків. Є навіть модні нині штори-нитки. Вибрати відтінок буде дуже просто: кожна тканина на сайті має кілька фото з високою роздільною здатністю, на яких можна до дрібниць розглянути обраний товар. Більш того, тут можна підібрати відразу і карниз і аксесуари. Причому, купуючи в роздріб, ви заплатите за оптовими цінами практично від виробника.

В gardina.biz.ua не так давно відкрилося ательє з пошиття штор і гардин найрізноманітніших фасонів і стилів. Тут втілять в реальність самі ваші сміливі фантазії на тему оформлення вікон. І візьмуть за це дуже недорого.

Але повернемося до вибору кольору. Помаранчевий любить неординарних людей. Адже не дарма ж його вважають кольором успіху і процвітання. Давайте тільки убережемо себе від поширених помилок, що допускаються багатьма власниками яскравих штор.

Як купити помаранчеві штори

З чим грає помаранчевий колір

Не будемо приховувати, помаранчевий колір дуже претензійний. Він не всяке сусідство потерпить з собою. Тому, щоб не створити у себе в інтер'єрі дешевий компот, потрібно все добре зважити і продумати.

Отже, ви вирішили, що у вас будуть помаранчеві штори. Насправді, помаранчевий може бути доречний майже в будь-якому інтер'єрі (навіть в класичному). Але особливо він любить молодіжні стилі, стиль лофт, фьюжн, модерн, техно.

Правда, як завжди, все вирішують відтінки. Адже помаранчевий теж не єдиний. Буває колір манго (він такий, як ніби в помаранчевий додали бежевого і пом'якшили його), буває нарочито яскравий колір апельсина (мандарина). Але ось яким помаранчевий будь-якого відтінку не буває ніколи, так це холодним. Оранж це вершина теплої гами. Його не можна нічим розбавити, щоб він став холодним. І з цього випливає основне правило дизайну: якщо колір теплий, він чудово поєднуватиметься з усім холодними відтінками.

Так що, помаранчеві штори прекрасно впишуться в кімнати, де превалюють така колірна гамма: блакитна, сіра, біла, зелена. Навіть з бузковим буде непогано поєднуватися згаданий нами вище колір манго.

Якщо ви сміливець (а як ми пам'ятаємо, все, хто любить в інтер'єрі помаранчевий колір люди не боязкого десятка), тоді можете спробувати поєднувати теплий рожевий з теплим ж помаранчевим (тим же кольором манго, наприклад). Виходить досить непогано. Тільки беріть трохи освітлений помаранчевий, не найяскравіший.

Що стосується таких базових квітів як зелений і коричневий, то з ними потрібно бути дуже акуратними, якщо ви вирішили розфарбувати ваш віконний отвір помаранчевими гардинами. Тут вся справа в відтінках. Потрібно буде добряче попрацювати з палітрою, щоб не помилитися з поєднанням.

Помаранчевий і білий ось, мабуть, ідеальне поєднання (втім, білий, поєднується з будь-яким кольором). Прохолода білого буде утеплена помаранчевим. І тут вже відтінок не має ніякого значення. Вони будуть просто солодкою парочкою - білі стіни і помаранчеві штори.

Ось тільки, якщо у вас в інтер'єрі багато чорного кольору, то не варто, напевно, старатися з помаранчевими фіранками. Втім, якщо вас це поєднання не буде дратувати будь ласка. Але ми вас попередили.

Так що, мабуть, головне правило при вирішенні зробити помаранчеві штори буде таке: Гарячий подих півдня можна остудити лише крижаний прохолодою півночі. Сподіваюся, ви зрозуміли наше послання розбавляйте помаранчевим будь холодні відтінки і ваш інтер'єр тільки виграє, в будинку стане затишно і тепло. Чого вам і бажаємо.